Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 березня 2018 р.

Рішення виконкому "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

2 березня 2018 року  № 115

 


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтею 29  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Затвердити та  надати  містобудівні  умови   і    обмеження   забудови земельної ділянки: 

1.1. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників. 

1.2. Скуліній Марині Василівни, Браіловській  Ірині Валеріївні для реконструкції власного нежитлового приміщення (квартира № 20) по вул. Серьожнікова, 10 для улаштування офісу. 

1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ПОЛІМАШ» для будівництва виробничої будівлі для улаштування комплексу з виготовлення продукції загально - машинобудівного призначення по вул. Любецькій, 60в на орендованій земельній ділянці. 

1.4. Автокооперативу № 48 Деснянської районної організації всеукраїнської спілки автомобілістів для будівництва гаражів по вул. Староказарменній на орендованій земельній ділянці. 

2. Внести зміни: 

2.1. До пункту 1.5. рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 5 жовтня 2017 року № 448  «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і викласти в такій редакції: «Желдаку Ігорю Леонідовичу для реконструкції власної нежитлової будівлі з будівництвом надбудови четвертого поверху, прибудови до першого поверху для розміщення майстерень та адміністративних приміщень по вул. Святомиколаївській, 19 на власній земельній ділянці». 

2.2. Внести зміни до пунктів 1 та 10 розділу «Загальні дані» містобудівних  умов  та обмежень  забудови  земельної ділянки від  06.06.2017 № 02-0178 наданих товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудсервіс» для будівництва багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків з об’єктами громадського призначення по вул. Жабинського, 2в на орендованій  земельній ділянці  з  виділенням черговості в м. Чернігові. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!