Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 лютого 2018 р.

Рішення виконкому "Про затвердження змін і доповнень до Регламенту виконавчого комітету Чернігівської міської ради"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

15 лютого 2018 року  № 101


Про затвердження змін і доповнень
до Регламенту виконавчого комітету
Чернігівської міської ради

 

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 "Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити зміни і доповнення до Регламенту виконавчого комітету Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.01.2016 № 1, що додаються.

2. В тексті розділу 9 Регламенту виконавчого комітету Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.01.2016 № 1, замінити слова «відділ з питань регуляторної політики» в усіх відмінках на «юридичний відділ» у відповідних відмінках. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Фесенка С. І.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!