Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 грудня 2017 р.

Рішення виконкому "Про встановлення граничних норм споживання енергоносіїв"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

18 грудня 2017 року  № 580


Про встановлення граничних
норм споживання енергоносіїв


Відповідно до пункту 3 статті 51, пункту 4 статті 77, пункту 10 статті 75 Бюджетного кодексу України, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення ефективного використання енергоносіїв установами та організаціями, що утримуються за рахунок міського бюджету, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити граничні норми споживання електричної і теплової енергії, природного газу, холодної та гарячої води на 2018 рік для установ та організацій, що утримуються за рахунок міського бюджету, згідно з    додатком 1.

2. Новозаводській   (Кузнецова-Молодчая Т. С.) та Деснянській (Грецький В. М.) районним у місті Чернігові радам, управлінням, відділам міської ради, керівникам установ та організацій, що утримуються за рахунок міського бюджету:

- забезпечити дотримання встановлених граничних норм споживання енергоносіїв;

- забезпечити недопущення фактів неефективного використання енергоносіїв;

- щомісяця до 10 числа інформувати управління економічного розвитку міста міської ради про фактичне споживання енергоносіїв за попередній місяць. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шевченка О. В.Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок  

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!