Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 грудня 2017 р.

Рішення виконкому "Про видалення зелених насаджень"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

12 грудня 2017 року  № 545


Про видалення зелених
насаджень

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 липня 2010 року № 166 «Про визначення відновної вартості зелених насаджень для міста Чернігова» зі змінами, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Дозволити знести товариству з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича компанія «Полюс СП» по вул. Старобілоуській, 73 –     13 дерев, згідно з актом обстеження зелених насаджень від 6 листопада       2017 року, зі сплатою відновної вартості у сумі 13 089 грн. 53 коп. у зв’язку з будівництвом прибудови до нежитлового приміщення.

 2. Дозволити знести публічному акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго» по проспекту Миру, 143-а – п’ять дерев, згідно з актом обстеження зелених насаджень від 14 листопада 2017 року, без сплати відновної вартості у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт теплових мереж.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок  

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!