Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 грудня 2017 р.

Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

12 грудня 2017 року  № 543


Про затвердження  Статуту
комунального підприємства
«Чернігівводоканал»
Чернігівської міської ради
у новій редакції

 

Відповідно до вимог статті 57 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 1 статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Чернігівської міської ради від 8 вересня 2005 року «Про затвердження статутів підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади міста» (17 сесія 4 скликання), у зв’язку із збільшенням розміру статутного капіталу на 173 тисячі 134 гривні, на підставі рішень виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31 жовтня 2017 року №  473 «Про передачу у комунальну власність територіальної громади м.Чернігова гуртожитку по вул. Інструментальній, 24а», від 30 серпня 2017 року №368 «Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Чернігова об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціальної інфраструктури», від 16 березня 2017 року №107 «Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Чернігова об’єктів житлового фонду, та соціальної інфраструктури», враховуючи, що після збільшення розмір статутного капіталу складає 186 мільйонів 842 тисячі 798 гривень, 15 коп., виконавчий комітет міської ради вирішив: 

1. Затвердити  Статут комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції (далі – Статут), що додається.

2. Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Малявко С. М.) здійснити заходи щодо реєстрації Статуту. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В. 


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок  

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!