Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 грудня 2017 р.

Рішення виконкому "Про гарантування виконання опоряджувальних робіт в квартирах, придбаних для дітей-сиріт за рахунок субвенції з державного бюджету"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

12 грудня 2017 року  № 534


Про гарантування виконання
опоряджувальних робіт в квартирах,
придбаних для дітей-сиріт за рахунок
субвенції з державного бюджету


Відповідно до статтей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком та умовами надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво / капітальний ремонт / реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877, враховуючи гарантійний лист Дудника Євгенія Михайловича, власника квартир, вказаних нижче, та Договір підряду від 01.12.2017 року, укладеного між ним та ТОВ «Домен-Буд», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Гарантувати перед Чернігівською обласною державною адміністрацією виконання опоряджувальних робіт в повному обсязі згідно з Переліком внутрішніх опоряджувальних робіт, визначених наказом Мінрегіонбуду від 11.01.2014 року № 2 в квартирі № 6, вул. Стрілецька, буд. 94 – до кінця січня 2018 року, квартирі № 1, вул. Стрілецька, буд. 96 – до кінця лютого 2018 року, квартирі № 1, вул. Стрілецька, буд. 98 – до кінця березня 2018 року у разі надання субвенції з державного бюджету для придбання зазначених квартир та укладання відповідних договорів купівлі-продажу. 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О. П. 


Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!