Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 грудня 2017 р.

Рішення виконкому "Про коригування ціни послуги з управління багатоквартирними будинками, які надаються управляючою компанією ТОВ «Майас Сілтумс»"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

12 грудня 2017 року  № 542


Про коригування ціни послуги
з управління багатоквартирними будинками,
які надаються управляючою компанією
ТОВ «Майас Сілтумс»

 

Керуючись законами України «Про державний бюджет України на 2017 рік», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про оплату праці», враховуючи прийняття на законодавчому рівні розміру заробітної плати, не нижчого від мінімальної заробітної плати – 3 723 грн., з метою встановлення економічно обґрунтованих цін на послуги з управління багатоквартирними будинками, беручи до уваги звернення Чернігівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування України від 27.03.17 року за № 01-11 «Щодо запобігання ускладнення економічного стану підприємств», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити коригування цін на послуги з управління багатоквартирними будинками управляючої компанії ТОВ «Майас Сілтумс» (далі – Виконавець) та встановити економічно обґрунтовані ціни на послуги з управління багатоквартирними будинками і вартість окремих послуг, включених до їх складу, згідно з додатком.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.) укласти додаткові угоди до діючих договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками м. Чернігова з 01.01.2018 року.

3. Перелік та періодичність виконання послуг з управління багатоквартирними будинками встановлюється договорами.

4. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення

5.  Це рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!