Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 листопада 2017 р.

Рішення виконкому "Про проект міського бюджету на 2018 рік"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

16 листопада 2017 року  № 525


Про проект міського бюджету на 2018 рікВідповідно до підпункту 1 пункту “а” статті 28 та підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, норм Бюджетного кодексу України виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити проект міського бюджету на 2018 рік, що додається.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) спільно з постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), управліннями та відділами Чернігівської міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій опрацювати проект міського бюджету на 2018 рік та внести на розгляд міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Черненка М. П., заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, фінансове управління Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.).Міський голова                                                                              В. А. Атрошенко  

 

Секретар міської ради                                                                  М. П. Черненок

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!