Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 лютого 2017 р.

Рішення виконкому "Про затвердження Положення про часткове відшкодування витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах за рахунок коштів міського бюджету"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я


15 лютого 2017 року                                                                                                   № 55


Про затвердження Положення
про часткове відшкодування витрат
підприємств на участь у
виставково-ярмаркових заходах за
рахунок коштів міського бюджету

 

Керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Чернігівської міської ради від 31 листопада 2016 року № 13/VII-3 «Про Програму підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки», та з метою підтримки місцевих товаровиробників та просування їхньої продукції на зовнішніх і регіональних ринках, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про часткове відшкодування витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах за рахунок коштів міського бюджету, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Шостака М. О.Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко 

 

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!