Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
25 травня 2016 р.

Рішення виконкому "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

20 травня 2016 року                                                                                                              № 198


Про послуги з утримання будинків і
споруд та прибудинкових територій


Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 року № 860     «Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи)», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від  25 грудня    2013 року № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд та прибудинкових територій», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Перелік і періодичність виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Перелік) згідно з додатком.

Вартість послуг, що включені до Переліку, відшкодовується тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Вартість інших послуг, які не включені до Переліку, визначається на підставі договорів, укладених між споживачем і виконавцем послуг, та сплачується понад розмір плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

2. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Куц Я. В.):

2.1. В межах повноважень забезпечити контроль за якістю надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Чернігові.

2.2. Спільно з виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розробити механізм коригування тарифів на ці послуги.

3. Установити, що найвищий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для застосування при обчисленні пільг та субсидій для мешканців житлових будинків, у яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельні кооперативи), складатиме:

3.1 для одноповерхових будинків – 2,307 грн/ м кв. (з урахуванням ПДВ);

3.2 для багатоповерхових будинків до 16 поверхів включно:

- без ліфтів – 2,70 грн/ м кв. (з урахуванням ПДВ),

- з ліфтами – 2,95 грн/ м кв. (з урахуванням ПДВ);

3.3 для багатоповерхових будинків з 17 поверхів і вище:

- без ліфтів – 2,76 грн/ м кв. (з урахуванням ПДВ),

- з ліфтами – 3,13 грн/ м кв. (з урахуванням ПДВ).

4. Пункт 1 цього рішення розповсюджується на суб’єктів господарювання, для яких рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 12 березня 2012 року № 56 «Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» втратило чинність.

5.  Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

6. Це рішення  набуває чинності з 15 червня 2016 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О. В.

 


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко

   

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!