Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
25 травня 2016 р.

Рішення виконкому "Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства “Новозаводське” Чернігівської міської ради"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

20 травня 2016 року                                                                                                              № 195


Про тарифи  на послуги з утримання
будинків і споруд та прибудинкових
територій комунального підприємства
“Новозаводське” Чернігівської міської ради

 

 

Керуючись підпунктом 2 пункту “а” статті 28, підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною 2 статті 14, статтею 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постановою  Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 9 листопада 2006 року № 369 “Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, з метою приведення у відповідність до вищезазначених нормативно-правових актів, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Комунальному підприємству “Новозаводське” Чернігівської міської ради (далі – Виконавець) встановити економічно обґрунтовані побудинкові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Побудинкові тарифи) згідно з додатком.

 2. Перелік та періодичність виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що відшкодовується Побудинковими тарифами, затверджується виконавчим комітетом міської ради.

 3. Вартість інших послуг, які не враховані у складі Побудинкових тарифів, сплачується понад розмір плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на підставі договорів, укладених між споживачем послуг та Виконавцем.

 4. Виконавцю:

 4.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування споживачів про розмір тарифів для кожного конкретного будинку, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 4.2. Забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями для надання окремих видів послуг у межах коштів, передбачених тарифами, та своєчасне проведення розрахунків відповідно до фактично одержаних коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 4.3. У разі відсутності технічної можливості надання окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати перерахунки Побудинкового тарифу шляхом його зменшення на вартість відповідної послуги до моменту відновлення надання цієї послуги.

 5. Відповідно до пункту 34 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, Виконавець під час виконання робіт може у разі потреби здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифів на послуги без зміни загального обсягу таких витрат та з урахуванням фактичної вартості наданих послуг у межах встановлених тарифів.

 6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2012 року № 56 “Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” у частині, що стосується комунального підприємства “Новозаводське” Чернігівської міської ради.

 7. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

 8. Це рішення набуває чинності з 15 червня 2016 року.

 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кириченка О.В.


Міський голова                                                                             В. А. Атрошенко

   

Секретар міської ради                                                                  В. Е. Бистров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!