Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 листопада 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17 листопада 2015 року                                                                                         № 317


Про пайову участь (внесок) замовників
(інвесторів) у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної
інфраструктури міста Чернігова

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, ураховуючи рекомендації постійно діючої комісії з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради (протокол від 13 листопада 2015 року № 12) та керуючись статтею  40, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова, затвердженим рішенням Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року  (44 сесія 6 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:   

1. Не залучати  до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

1.1. Управління освіти Чернігівської міської ради при капітальному ремонті системи опалення Чернігівського дошкільного навчального закладу № 36 «Дивограй» Чернігівської міської ради Чернігівської області по вул. Олександра Молодчого, 32.

1.2. Фізичну особу-підприємця Свистельник Наталію Борисівну при реконструкції власного та орендованого нежитлового приміщення з метою улаштування приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 21а.

1.3. Фізичну особу-підприємця Гнідого Артема Олександровича при реконструкції нежитлових приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять по вул. 1-ї Гвардійської Армії, 21а.

2. Зарахувати приватному підприємству «Інтерсівербудконтракт» з суми перевищення витрат (347 018,2 гривень) пробивки вулиці Любченка до проспекту Миру, переданої у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 5 жовтня 2015 року № 260 «Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури», в рахунок пайової участі (внеску) до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова кошти у розрахованому розмірі 74 064 гривні при реконструкції магазину продовольчих і непродовольчих товарів для улаштування закусочної-шинка з прибудовою та прибудови для розміщення магазину продовольчих товарів до власної міні-пивоварні на перехресті  вул. Любченка та просп. Миру.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бережного В. М.

 


Міський голова                                                                              О. В. Соколов


Заступник міського голови -
керуючий справами виконкому                                                    С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!