Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 листопада 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

17 листопада 2015 року                                                                                        № 314 


Про тимчасове розміщення
зовнішньої реклами

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», частини 5 Тимчасового порядку використання території м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 28 грудня 2011 року (16 сесія 6 скликання), рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова» зі змінами та доповненнями, розглянувши пропозиції робочого органу – комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Дозволити тимчасове розміщення зовнішньої реклами строком на один рік:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міжнародна агенція перекладів та інформаційних технологій» на рекламну конструкцію типу «лайт-бокс» на фасаді будинку, розміром 2,2 м х 1,3 м, за адресою – вул. Шевченка, 16;

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Фудмережа» на рекламну конструкцію на фасаді будинку, розміром 5,0 м х 5,5 м, за адресою – вул. Незалежності, 32;

1.3. Фізичній особі-підприємцю Гришину Денису Дмитровичу на рекламні конструкції на фасаді будівлі, усього три одиниці, за адресою – просп. Перемоги, 84/14, типу:

- «лайт-бокс», розміром 2,7 м х 0,7 м; 

- «лайт-бокс», розміром 1,0 м х 0,7 м;

- «лайт-бокс», розміром 1,25 м х 0,65 м.

2. Продовжити термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами строком на один рік:

2.1. Фізичній особі-підприємцю Красічкову Андрію Миколайовичу на рекламну конструкцію, розміром 2,0 м х 1,0 м, за адресою – вул. Любченка, 1-А на опорі електромережі № 209;

2.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Телекомунікаційна компанія «Комфорт» на рекламну конструкцію типу «сіті-лайт», розміром  1,2 м х 1,8 м, за адресою – перехрестя просп. Миру, 56 та вул. Войкова на тролейбусній опорі № ТМ45;

2.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Аутсорсингова агенція «Бухгалтерія без проблем» на рекламну конструкцію типу «лайт-бокс» на фасаді будинку, розміром 1,6 м х 1,6 м, за адресою – просп. Перемоги, 91;

2.4. Фізичній особі-підприємцю Омельяненку Віктору Івановичу на рекламні конструкції, усього дві одиниці, типу:

- «лайт-бокс», розміром 0,9 м х 1,2 м, за адресою – вул. Щорса на тролейбусній опорі № 125;

- «рекламний щит», розміром 3,81 м х 0,91 м, на підземному переході з боку вул. Щорса (мікрорайон Шерстянка);

2.5. Фізичній особі-підприємцю Коваль Любові Миколаївні на рекламні конструкції на фасаді будинку, усього дві одиниці, за адресою – вул. Коцюбинського, 46, типу:

- «лайт-бокс», розміром 2,02 м х 1,16 м;

- «лайт-бокс», розміром 2,02 м х 1,35 м;

2.6. Товариству з обмеженою відповідальністю «Рекламно-інформаційне аналітичне агенство» на рекламні конструкції типу «лайт-бокс», розміром 0,8 м х 1,42 м, усього п’ять одиниць та рекламну конструкцію, розміром 0,6 м х 2,0 м, за адресою – просп. Миру, 20;

2.7. Фізичній особі-підприємцю Шевченко Ірині Володимирівні на рекламні конструкції типу «лайт-бокс» на фасаді будинку, усього три одиниці, розміром 1,2 м х 1,8 м, за адресою:

- вул. Мстиславська, 25 (лівий);

-вул. Мстиславська, 25 (центральний);

- вул. Мстиславська, 25 (правий);

2.8. Товариству з обмеженою відповідальністю «Торгова компанія «Руно» на рекламні конструкції типу «банер», розміром 2,0 м х 0,6 м, усього дві одиниці, за адресами:

- просп. Миру, 105, між опорами тролейбусної мережі № 65 та № 90;

- просп. Миру, 129, між опорами тролейбусної мережі № 79 та № 104;

2.9. Фізичній особі-підприємцю Фесюку Михайлу Андрійовичу на рекламні конструкції на фасадах будівель, усього дві одиниці, типу:

2.9.1. «клік-система» розміром 1,25 м х 2,0 м, за адресою –   просп. Миру, 26;

2.9.2. «лайт-бокс» розміром 0,8 м х 1,26 м, за адресою – просп. Перемоги, 103;

2.10. Приватному підприємству «Проммеханізація» на наземну рекламну конструкцію, розміром 35,0 м х 3,0 м, за адресою - перехрестя вул. Шевченка та вул. Пушкіна.

 3. Продовжити термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами строком на три роки приватному підприємству «Компанія «Скарлетт» на рекламні конструкції типу «світлодіодне відео-інформаційне табло», розміром 3,0 м х 4,0 м, усього три одиниці, за адресами:

- просп. Миру, 23 (біля обласного музично-драматичного театру  ім. Т. Г. Шевченка);

- просп. Миру, 49 А (біля торгового комплексу «Мегацентр»);

- перехрестя просп. Миру та просп. Перемоги.

4. Скасувати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами комунальному підприємству «Діловий центр» Чернігівської обласної ради, за заявою розповсюджувача, на дахову рекламну конструкцію, розміром 8,21 м х 1,9 м, за адресою – просп. Миру, 49 А.

5. Робочому органу ‑ комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (Большаков П. В.) після укладання договорів оформити та видати замовникам дозволи на тимчасове розміщення зовнішньої реклами та внести зміни до виданих дозволів у порядку, передбаченому рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова» зі змінами та доповненнями.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бережного В. М.

 

 


Міський голова                                                                              О. В. Соколов


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                    С. Г. Віхров

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!