Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
20 листопада 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про Положення про міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

17 листопада 2015 року                                                                                          №306

 


Про Положення про міську ланку
територіальної підсистеми єдиної
державної системи цивільного захисту
Чернігівської області

 

 

Відповідно до пункту 1 статті 27 розділу 2 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  статті 8 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 „Про затвердження типових положень про функціональну і територіальні підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту", з метою ефективного виконання завдань у сфері цивільного захисту, реагування на надзвичайні ситуації і ліквідації їхніх наслідків виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Затвердити Положення про міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області (далі - Положення), що додається.

2. Керівникам: структурних підрозділів міської ради, спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій міста незалежно від підпорядкування та форми власності забезпечити реалізацію Положення затвердженого цим рішенням.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради надати необхідну методичну допомогу суб’єктам господарювання, зазначеним у пункті другому, щодо реалізації зцього Положення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 


Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

 
Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                         С. Г. Віхров

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!