Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
5 листопада 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

2 листопада 2015 року                                                                                           № 290


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтями 29 та 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки ……. для реконструкції власної квартири № … по вул. ….. з прибудовою лоджії, що буде носити системний характер, за згодою балансоутримувача - комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради.

Встановити  розмір пайового  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 4% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

2. Внести зміни:

2.1. До пункту 1.1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 квітня 2015 року № 104  «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і викласти в такій редакції: «Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради для реконструкції будівлі адміністративно-господарської частини Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради по просп. Миру, 44.

Встановити  розмір пайового  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта».

2.2. До пункту 1.1. рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 19 травня 2015 року № 132 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і викласти в такій редакції: «Управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради для реконструкції зовнішніх стін та частини перекриття будівлі по вул. Гетьмана Полуботка, 8 за згодою фонду комунального майна Чернігівської міської ради.

Встановити  розмір пайового  внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 10 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта».

2.3. До пункту 1.5 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 7 липня 2015 року № 166 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і викласти в такій редакції: «Комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради для будівництва багатоквартирних житлових будинків з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі, офісних приміщень з автономним джерелом теплопостачання та підземного паркінгу по вул. Князя Чорного, 4а (будівельна адреса) з виділенням черговості:

перша черга - будівництво багатоквартирного житлового будинку № 1 з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі, офісних приміщень з автономним джерелом теплопостачання;

друга черга - будівництво багатоквартирного житлового будинку № 2 з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі;

третя черга - будівництво підземного паркінгу.      

Встановити розмір пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста: 4% загальної кошторисної вартості будівництва житлового будинку; 10% загальної кошторисної вартості будівництва  нежитлових приміщень».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Бережного В. М.

 


Міський голова                                                                                    О. В. Соколов


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                         С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!