Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
29 вересня 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про погодження змін до рішення міської ради від 28 серпня 2015 року “Про Програму підтримки та розвитку комунальних підприємств міста Чернігова на 2015 рік” (52 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

23 вересня 2015 року                                                                                                         № 238

 


Про погодження змін до рішення
міської ради від  28 серпня 2015 року
“Про Програму підтримки та розвитку
комунальних підприємств
міста  Чернігова на 2015 рік”
(52 сесія 6 скликання)

 

           

Відповідно до пункту 1  частини “а” статті 27 та підпункту 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»”, розглянувши пропозицію управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради  щодо поліпшення фінансового стану комунальних підприємств «Новозаводське», «Деснянське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13», «АТП-2528» Чернігівської міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Погодити зміни до розділу 1 паспорту та розділу 5, пункту 5.1  в частині таблиці ресурсного забезпечення Програми підтримки та розвитку комунальних підприємств міста Чернігова на 2015 рік, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 28 серпня 2015 року “Про Програму підтримки та розвитку комунальних підприємств міста Чернігова на 2015 рік” (52 сесія 6 скликання) згідно з додатком, що додається.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Луценко Г. П.)  внести зміни до Програми підтримки та розвитку комунальних підприємств міста Чернігова на 2015 рік на розгляд Чернігівської міської ради. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 


Міський голова                                                                                        О. В. Соколов


Заступник міського голови-
керуючий справами виконкому-                                                              С. Г. Віхров

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!