Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
21 серпня 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про схвалення Інвестиційної програми модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми “ТехНова” на 2015 рік''

   

УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18 серпня 2015 року                                          № 215

 

 
Про схвалення Інвестиційної програми
модернізації та реконструкції теплових
мереж і теплових пунктів  ТОВ  фірми
“ТехНова” на 2015 рік

 

 

Відповідно до статті  29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14 грудня 2012 року № 381 та зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 97/22629, з метою поліпшення стану майна та підвищення економічної ефективності і надійності цілісного майнового комплексу КЕП “Чернігівська ТЕЦ”, що покращить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, розглянувши Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми  “ТехНова” на 2015 рік, яка розроблена - орендарем ТОВ фірмою “ТехНова”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми  “ТехНова” на 2015 рік, яка розроблена - орендарем ТОВ фірмою “ТехНова”, що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) внести  Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми  “ТехНова” на 2015 рік на розгляд міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 

Секретар міської ради                                                                                   В. В. Кухар

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!