Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
21 серпня 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова''

   

УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18 серпня 2015 року                                                                               № 214

 
Про пайову участь (внесок) замовників
(інвесторів) у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної
інфраструктури міста Чернігова

 

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, ураховуючи рекомендації постійно діючої комісії з розгляду питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради (протокол від 13.08.2015 № 8) та керуючись статтею 40, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова, затвердженим рішенням Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року  (44 сесія 6 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Зарахувати . . . у розмір пайової участі (внеску) до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова при будівництві житлового будинку по вул.  . . . витрати на будівництво частини автомобільної дороги (асфальтобетонне покриття) за 30 метрів від ТП-5 (інвентарний № 4760) до будинку № . . . по вул. . . . , переданої у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  від 22 червня  2015 року  № 160 «Про передачу у комунальну власність територіальної громади  м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури».

2. Зарахувати товариству з обмеженою відповідальністю «Основа-Буд-7» пайову участь (внесок) до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова у розмірі 47 725 грн (сорок сім тисяч сімсот двадцять п’ять гривень) при реконструкції приміщень технічного поверху багатоповерхового житлового будинку по вул. 1-ої Гвардійської  Армії, 21а для улаштування приміщень творчих майстерень художників та архітекторів у погашення суми перевищення витрат (230 411,48 грн) у зв’язку з будівництвом зовнішніх інженерних мереж  (водопостачання  на суму  64 467 гривень; теплові мережі на суму 1 096 129 гривень; мережі водовідведення на суму 71 230 гривень; мережі телефонізації на суму 35 834 гривень) при будівництві багатоповерхового житлового будинку з автономним джерелом та теплопостачання у кожній квартирі та магазинами продовольчих та непродовольчих товарів по вул. 1-ої Гвардійської Армії, 21а, які передані у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова відповідно до рішень виконавчого комітету Чернігівської міської ради  від 20 грудня 2013 року № 386 та від 30 травня 2014 року № 164 «Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури».

3. Не залучати  дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» до пайової участі у розвитку інфраструктури міста при будівництві прибудови до квартири № 13 гуртожитку № 3 по вул. Нафтовиків з метою покращання умов проживання.

4. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудсервіс» строк (графік) оплати розрахованого розміру пайової участі (внеску), визначеного у Додатковій угоді від 7 серпня 2015 року № 2 до Договору про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова від 3 серпня 2015 року № 76, а саме:

650 000 грн (шістсот п’ятдесят тисяч) – до 4 серпня 2015 року;

500 000 грн (п’ятсот тисяч) – до 14 серпня 2015 року;

999 644 грн (дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч шістсот сорок чотири гривні) - до 21 серпня 2015 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бережного В. М.

 

 

Секретар міської ради                                                                                 В. В. Кухар

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!