Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
1 липня 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років''

   

УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22 червня 2015 року                                                                                                                        № 138

 


Про підготовку міського
комунального господарства
до роботи в осінньо-зимовий період
2015 – 2016 років

 

Згідно з підпунктом 1 пункту „а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою своєчасної і якісної підготовки міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Взяти до відома інформацію начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Луценка Г. П. про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років.

2. Затвердити:

2.1. План заходів щодо підготовки житлового фонду, об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років, що додається.

2.2. Склад міського оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років, що додається.

3. До 1 жовтня 2015 року керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: „Чернігівводоканал” (Шкінь О. М.), „Чернігівське тролейбусне управління” (Коржов О. А.), „Деснянське” (Шаповалов І. О.), „Новозаводське” (Мурач Б. С.), „ЖЕК-10” (Ярещенко О. В.), „ЖЕК-13” (Онищенко В. С.); управлінням Чернігівської міської ради: освіти (Купріяненко В. П.), охорони здоров’я (Бойко Ю. І.), культури (Ткач Ю. В.), фінансовому управлінню (Бистров В. Е.):

3.1. Забезпечити готовність водопровідних, каналізаційних, теплових мереж, житлових будинків та виробничих приміщень, закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в зимових умовах.

3.2. Вжити необхідних заходів щодо погашення заборгованості за спожиті газ, електроенергію, послуги водо-, теплопостачання та водовідведення і забезпечити оплату поточного їхнього споживання в повному обсязі.

4. До 1 жовтня 2015 року керівникам публічних акціонерних товариств: „Облтеплокомуненерго” (Геращенко В. М.), „Чернігівгаз” (Ярова А. А.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Корчинський О. С.), приватного підприємства „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В. О.), Чернігівських міських електричних мереж (Кузнєцов О. В.) забезпечити готовність орендованих теплових, електричних, газових мереж, котелень, теплопунктів, які перебувають у комунальній власності, до роботи в зимових умовах.

5. Комунальному підприємству „Облсвітло” Чернігівської обласної ради (Кузнєцов С. О.) забезпечити готовність електричних мереж зовнішнього освітлення, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Чернігова, до роботи в зимових умовах.

6. Комунальним підприємствам Чернігівської міської ради: „Деснянське” (Шаповалов І. О.), „Новозаводське” (Мурач Б. С.), „ЖЕК-10” (Ярещенко О. В.), „ЖЕК-13” (Онищенко В. С.), „АТП-2528” (Трохименко С. М.), „Зеленбуд” (Брайко В. Б.), „Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” (Куліш В. М.) відповідно до діючих технічних нормативів зимового прибирання міста створити необхідні запаси паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та піщано-соляної суміші на цей період.

7. Керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: „Деснянське” (Шаповалов І. О.), „Новозаводське” (Мурач Б. С.), „ЖЕК-10” (Ярещенко О. В.), „ЖЕК-13” (Онищенко В. С.):

7.1. Забезпечити виконання графіків поточного ремонту покрівель житлових будинків на 2015 рік.

7.2. Виконати ремонт внутрішніх систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, енергозабезпечення будинків (щитових), опалювальних печей.

8. Керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: комунальне шляхо-будівельне підприємство (Шкурат О. В.), „Чернігівводоканал” (Шкінь О. М.); публічних акціонерних товариств: „Облтеплокомуненерго” (Геращенко В. М.), „Чернігівгаз” (Ярова А. А.); комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Корчинський О. С.), приватного підприємства „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В. О.), Чернігівських міських електричних мереж (Кузнєцов О. В.), Чернігівської філії публічного акціонерного товариства „Укртелеком” (Сидоренко О. В.):

8.1. Привести колодязі на інженерних мережах, що знаходяться у їхньому підпорядкуванні, у належний стан згідно з Державним стандартом України 3587-97, затвердженим і введеним в дію наказом Держстандарту України від 31 липня 1997 року № 441.

8.2. Забезпечити відновлення асфальтобетонного покриття вулиць, тротуарів та зелених зон у місцях проведення аварійних ремонтно-відновлювальних робіт.

Прийом робіт здійснювати комунальним підприємствам Чернігівської міської ради: комунальне шляхо-будівельне підприємство (Шкурат О. В.), „Зеленбуд” (Брайко В. Б.).

9. До 1 жовтня 2015 року комунальному підприємству „Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради (Стах А. Ю.) забезпечити контроль за завершенням робіт щодо відновлення асфальтобетонного покриття вулиць, тротуарів та зелених зон у місцях проведення ремонтних і будівельних робіт.

10. Керівникам комунального підприємства „Облсвітло” Чернігівської обласної ради (Кузнєцов С. О.), Чернігівських міських електричних мереж (Кузнєцов О. В.), комунального підприємства „Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради (Коржов О. А.) забезпечити розчистку зелених насаджень в охоронних зонах повітряних електричних ліній та у місцях проходження контактних мереж.

11. До 1 жовтня 2015 року керівникам: публічного акціонерного товариства „Облтеплокомуненерго” (Геращенко В. М.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Корчинський О. С.), приватного підприємства  „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В. О.) розробити та подати на погодження температурні графіки на опалювальний сезон 2015 – 2016 років.

12. Рекомендувати керівникам моторвагонного депо Чернігів, Чернігівського національного технологічного університету вжити необхідних заходів щодо заготівлі основного та резервного палива на зимовий період, привести у робочий стан котельне обладнання та інженерні мережі до початку опалювального сезону.

13. Деснянській (Горбань Ю. В.) та Новозаводській (Велігорський В. Ф.) районним у місті Чернігові радам:

13.1. Спільно з балансоутримувачами житлових будинків до 1 жовтня 2015 року провести обстеження житлових будинків, що перебувають в управлінні підприємств, установ, організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо готовності їх до експлуатації у осінньо-зимовий період.

13.2. До 1 жовтня 2015 року провести уточнення закріплених територій за підприємствами і організаціями міста з метою наведення санітарного порядку і прибирання від снігу та довести до кожного керівника підприємства, установи та організації.

14. До 1 жовтня 2015 року управлінню транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Бєльський О. В.) спільно з транспортними підприємствами міста виконати заплановані заходи щодо підготовки підприємств і рухомого складу до роботи в осінньо-зимовий період.

15. Рекомендувати начальнику комбінованого центру телекомунікацій № 231 міста Чернігова Чернігівської філії публічного акціонерного товариства „Укртелеком” (Яломенко М. К.) відремонтувати та привести у робочий стан телефони-автомати.

16. Фонду комунального майна Чернігівської міської ради      (Буцко О. В.), керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, у разі необхідності, забезпечити доступ спеціалізованих підприємств міста до інженерних мереж, розміщених на територіях об’єктів комунальної власності для ліквідації аварійних ситуацій на цих мережах та їхнього технічного обслуговування.

17. Керівникам підприємств, установ і організацій міста незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші протиожеледні матеріали для роботи взимку.

Контроль за виконанням цього заходу покласти на управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Луценко Г. П.).

18. Міському оперативному штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років з 1 липня 2015 року щомісяця заслуховувати керівників підприємств і організацій міста про хід підготовки до зими комунального господарства, об’єктів соціальної сфери, будівельного комплексу та громадського транспорту міста.

19. Керівникам управлінь та відділів Чернігівської міської ради до 1 жовтня 2015 року надати управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для узагальнення інформацію про готовність підвідомчих підприємств, організацій та закладів до роботи в зимових умовах.

20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.


Міський голова                                                                                                               О. В. Соколов

 

Заступник міського голови -
   керуючий справами виконкому                                                                                      С. Г. Віхров 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!