Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 квітня 2015 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2014 року «Про Програму організації та проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова» (46 сесія 6 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 21 квітня 2015 року                                                                                                                                       № 94


Про внесення змін та доповнень до
рішення міської ради від 26 грудня
2014 року «Про Програму організації
та проведення  у  2015 році громадських
робіт для незайнятого населення
м. Чернігова» (46 сесія 6 скликання)

 

У зв’язку із значним збільшенням обсягів роботи, пов’язаної з виконанням у місті положень Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», необхідністю своєчасного оформлення житлових субсидій мешканцям міста та відповідно до  статті 31 Закону України “Про зайнятість населення” і керуючись підпунктом 7 пункту ”б” частини 1 статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити зміни та доповнення до Програми організації та проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 26 грудня 2014 року «Про Програму організації та проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова» (46 сесія 6 скликання), що додаються.

2. Чернігівському міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) внести проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2015 року «Про Програму організації та проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова» (46 сесія 6 скликання)» на розгляд Чернігівської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Миргородського М. М.

 


Міський голова                                                                                         О. В. Соколов 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                             С. Г. Віхров

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!