Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 грудня 2014 р.

Рішення виконавчого комітету " Про виділення пального з матеріального резерву місцевого рівня''

УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22 грудня  2014 року                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                № 391

 
Про виділення пального
з матеріального резерву
місцевого рівня

 

Керуючись статтею 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпунктом 15 пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків", пункту 3 рішення Чернігівської міської ради від 16 вересня 2010 року "Про Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у місті Чернігові на 2011-2015 роки" (п'ятдесят третя сесія п'ятого скликання) та з метою здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.):

1.1. Виділити з матеріального резерву місцевого рівня талони на отримання автомобільного бензину А-92 у кількості 190 літрів та дизельного пального в кількості 420 літрів Чернігівському міському відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

1.2. Зняти з бухгалтерського обліку і протягом першого кварталу 2015 року здійснити поповнення витраченого палива в межах бюджетних асигнувань.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В.Г.


            

Міський голова                                                                                                 О. В. Соколов

 

Заступник міського голови –
    керуючий справами виконкому                                                                          С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!