Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
29 грудня 2014 р.

Рішення виконавчого комітету "Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова''


УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22 грудня 2014 року                                                                                                       № 365

 
Про затвердження порядків проведення
конкурсів для надання супутніх послуг,
пов’язаних з наданням адміністративних
послуг у Центрі надання адміністративних
послуг м. Чернігова

Відповідно до статті 15 Закону України "Про адміністративні послуги", Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 379, керуючись підпунктом 4 пункту "б" статті 27 та статею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг - банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з виготовлення копій документів, ламінування,  користування комп’ютерною технікою, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

3. Затвердити Порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з продажу канцелярських товарів, гарячих й холодних напоїв,  пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, що додається.

4. Затвердити склад комісії по підготовці та проведенню конкурсів щодо надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова (додаток 1).

5. Затвердити форму заяви про участь у конкурсі для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова (додаток 2).

6. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

7.  Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миргородського М.М.

 

 

Міський голова                                                                                                О. В. Соколов

 

 

Заступник міського голови –
    керуючий справами виконкому                                                                    С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!