Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту - за посиланням http://old.chernigiv-rada.gov.ua/
6 червня 2014 р.

Рішення виконавчого комітету "Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у м. Чернігові"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

30 травня 2014 року                                                                                                    № 148


Про затвердження норм надання послуг
з вивезення твердих побутових відходів
у м. Чернігові 

 

У зв’язку з необхідністю визначення обсягів виробництва та реалізації послуг із збирання, зберігання, перевезення та знешкодження твердих побутових відходів під час укладання договорів на відповідні послуги та розрахунків із замовниками послуг, керуючись пунктом 6 статті 30, статтею  40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010 року № 259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Затвердити норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків, одноквартирних будинків та підприємств – об’єктів утворення твердих побутових відходів м. Чернігова згідно з додатком до цього рішення на підставі звіту про відповідну  науково-дослідну роботу, виконану Українським державним науково-дослідним інститутом проблем водопостачання, водовідведення та охорони навколишнього природного середовища.

 2. Норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів застосовувати при розрахунку нових розмірів тарифів на послуги з вивезення, прийому та знешкодження твердих побутових відходів.

3. Суб’єктам господарювання, які надають послуги з вивезення, прийому і знешкодження твердих побутових відходів, для розрахунків зі споживачами послуг,  до моменту введення в дію нових розмірів тарифів на ці послуги, застосовувати діючі норми утворення твердих побутових відходів, враховані в діючих тарифах на відповідні послуги.

4.    Рішення   виконавчого  комітету  міської  ради  від  26 травня 2008 року № 131  «Про   затвердження  норм  утворення  твердих   побутових   відходів    у м. Чернігові» втрачає чинність з дня введення в дію нових тарифів на послуги з вивезення, прийому та знешкодження твердих побутових відходів.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

6. Це рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г. 

 


Міський голова                                                                                  О. В. Соколов 


Заступник міського голови -
керуючий справами виконкому                                                   С. Г. Віхров

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!