Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
4 лютого 2014 р.

Рішення виконавчого комітету "Про проект міського бюджету на 2014 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 січня 2014 року                                                                                                              № 26

 
Про проект міського бюджету
на 2014 рік

 

Відповідно до підпункту 1 пункту “а” статті 28 та підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимог Бюджетного кодексу України та Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити проект міського бюджету на 2014 рік, що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) спільно з постійними комісіями, управліннями та відділами міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій опрацювати проект міського бюджету на 2014 рік та внести на розгляд та затвердження міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та заступника міського голови – начальника фінансового управління Чернігівської міської ради .

 

Міський голова                                                                                                     О. В. Соколов

Заступник міського голови –
    керуючий справами виконкому                                                                       С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!