Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
29 січня 2014 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 лютого 2012 року № 30"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

24 січня 2014 року    № 25

 
Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету
Чернігівської міської ради
від 20 лютого 2012 року № 30

 

 Відповідно підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2013 року № 951 «Про зниження ціни на природний газ» виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 лютого 2012 року № 30 «Про тарифи на послуги теплопостачання» та викласти підпункт 1 пункту 1 у наступній редакції :

 1.1. Суб'єктам господарювання, які здійснюють виробництво,  транспортування та постачання теплової енергії у м. Чернігові, ліцензування діяльності яких не належить до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, встановити граничні тарифи на послуги теплопостачання:

 

Категорії споживачів

Граничний тариф, за 1 Гкал

Бюджетні установи

992,18 грн.

Інші споживачі

1288,86 грн.

 

Конкретний розмір тарифів на послуги теплопостачання з урахуванням ПДВ або єдиного податку (залежно від системи оподаткування, до якої належить виробник послуг) визначається та затверджується суб’єктами господарювання в межах граничних тарифів.

У разі необхідності суб’єкти господарювання можуть вносити пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо встановлення інших розмірів тарифів.

 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                                                       О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!