Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
24 січня 2014 р.

Рішення виконавчого комітету "Про видалення зелених насаджень"


УКРАЇНА


ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 січня 2014 року                                                                                                      № 14

 
Про видалення зелених
насаджень

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 3 грудня 2009 року № 332 «Про звільнення від сплати за послуги з оформлення документації, пов'язаної з благоустроєм міста» зі змінами та доповненнями, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Дозволити знести комунальному підприємству «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради по вулиці Борщова, 5 – одне дерево, згідно з актом обстеження зелених насаджень від 10 грудня 2013 року, без сплати відновної вартості та за надання послуг з оформлення документації з обстеження зелених насаджень у зв’язку з порушенням Державних будівельних норм (руйнування фундаменту будинку).

2. Зобов’язати комунальне підприємство «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради, яке звільнено від сплати відновної вартості зелених насаджень, укласти із комунальним підприємством «Зеленбуд» Чернігівської міської ради договір на висадку дерев у трикратному розмірі. Комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (Стах А. Ю.) видати ордер на знесення зелених насаджень після надання копії вказаного договору.

3. Списати з балансу комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради (Брайко В. Б.) указане у пункті 1 цього рішення зелене насадження, якщо воно перебуває на балансі підприємства.   

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

Заступник міського голови –
    керуючий справами виконкому                                                  С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!