Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 листопада 2013 р.

Рішення виконавчого комітету "Про захист суспільної моралі серед неповнолітніх у м.Чернігові"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18 листопада 2013 року                                                                                                № 329

Про захист суспільної  моралі
серед неповнолітніх у м.Чернігові 

 З метою захисту моральності та збереження здорового способу життя мешканців м. Чернігова, відповідно до законів України «Про заборону грального бізнесу в Україні», «Про захист суспільної моралі», «Про освіту», керуючись статтями 30, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) продовжити практику у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова реалізації комплексу організаційно-профілактичних заходів щодо запобігання формуванню серед неповнолітніх залежності від азартних, комп’ютерних ігор, інтернет-залежності, вживання алкоголю та тютюну (кальянів), тощо.

 2. Відділу у справах сім`ї та молоді міської ради (Котенко В. А.) спільно з Чернігівським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (Кузнецова-Молодчая Т. С.) забезпечувати розміщення та розповсюдження соціальної реклами відповідного профілактичного характеру щодо здорового способу життя в приміщеннях дитячо-підліткових клубів комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, серед громадських організацій міста, що працюють з дітьми, молоддю та сім`ями.

 3. Управлінню охорони здоров`я міської ради (Бойко Ю. І.) спільно зі службами у справах дітей Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Науменко К. П., Назаренко Ю. А.), управлінням освіти міської ради (Купріяненко В. П.) проводити роботу щодо виявлення неповнолітніх, що мають схильність до інтернет-залежності та асоціальних явищ. Забезпечити проведення цілеспрямованої виховної та роз’яснювальної роботи серед них та їхніх батьків. 

 4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) здійснювати підбір та оприлюднення інформаційних матеріалів щодо пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, запобігання розвитку нездорових тенденцій у дитячому та підлітковому середовищі у частині асоціальних явищ, окремих нормативно-правових актів з питань соціально-правового захисту неповнолітніх.

 5. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.) проводити моніторинг роботи закладів ресторанного господарства та розважальних закладів (дискотек, караоке-клубів, інтернет-кафе, спортивних клубів, тощо) на предмет відповідності їхніх послуг нормам чинного законодавства та, у разі виявлення порушень, що завдають шкоди моральності суспільства або мають негативний вплив (пропагують асоціальні явища) на психічний розвиток та загальний стан здоров`я неповнолітніх в межах компетенції, спільно з правоохоронними органами проводити з суб’єктами господарювання відповідну, роз’яснювальну роботу.

 6. Міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) із залученням представників відповідних служб, управлінь та відділів міської ради рекомендувати проводити систематичні рейди з метою виявлення порушень громадського порядку закладами ресторанного господарства та розважальних закладів, перебування неповнолітніх після 22.00 без уповноважених супроводжуючих осіб, фактів розповсюдження та вживання на їхній території наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних та  тютюнових виробів серед неповнолітніх, пропаганди насильства, порнографії, жорстокості та інших асоціальних явищ, а також здійснення грального бізнесу.

 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови. Андроса С. О. та заступника міського голови Романову А. А.

 

 

 Міський голова                                                                              О. В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                                 С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!