Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 серпня 2013 р.

Рішення виконавчого комітету "Про режим роботи окремих закладів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 серпня 2013 року                                                                                                           № 234

 


Про режим роботи окремих закладів
торгівлі, ресторанного господарства
та сфери послуг у нічний час

 

З метою встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові, керуючись підпунктом 9 пункту «а» та підпунктами 2, 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», пунктом 13 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 зі змінами та доповненнями, наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24 липня 2002 року № 219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», рішенням виконавчого комітету міської ради від 18 червня 2012 року № 150 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»,          ДБН В.2.2-25:2009 «Підприємства харчування, заклади ресторанного господарства», за рекомендацією комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час від 01.08.2013 року виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити режим роботи:

-  закладам ресторанного господарства та сфери послуг згідно з додатком 1;

-     об’єктам торгівлі  згідно з додатком 2.

2.  Заборонити використання  звуковідтворювальної апаратури та інших джерел побутового шуму у закладах ресторанного господарства, а також на літніх майданчиках, розташованих біля  них, після 22 години 00 хвилин.

3. Режим роботи вважається встановленим з дня набрання чинності рішення виконавчого комітету міської ради і діє протягом року.

4. Суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність у нічний час, забезпечити дотримання правил торговельного обслуговування населення, громадського порядку та тиші під час роботи об'єктів.

5. Міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) здійснювати постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарської діяльності встановлених режимів роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

6. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству „Редакція Чернігівської міської газети „Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 


Міський голова
                                                                                           О. В. Соколов

 


Секретар міської ради
                                                                                О. С. Шеремет

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!