Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 серпня 2013 р.

Рішення виконавчого комітету "Про порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 серпня 2013 року                                                                                                           № 232

 


Про порядок видачі дублікатів
свідоцтв про  право власності
на нерухоме майно

 

Керуючись статтею  40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", статтями 181, 182 Цивільного кодексу України, листом Державної реєстраційної служби України від 15.01.2013 року за № 12-06-15-13 "Щодо видачі дублікатів втрачених або зіпсованих документів", виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Затвердити Тимчасовий порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно в м. Чернігові, що додається.

2. Надати право підпису дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, які були видані виконавчим комітетом Чернігівської міської ради, першому заступнику міського голови.

3. Доручити комунальному підприємству "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради здійснювати підготовку проектів рішень виконавчого комітету Чернігівської міської ради та дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, виданих виконавчим комітетом Чернігівської міської ради до 01.01.2013 року, у зв'язку з перебуванням відкритих до вказаної дати реєстраційних справ, які містять в собі документи про державну реєстрацію прав на нерухоме майно, на зберіганні у цьому підприємстві.

4. Затвердити персональний склад комісії з  питань видачі дублікатів свідоцтв на право власності, що додається.

5. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

6. Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству " Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради   (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення. 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 


Міський голова
                                                                               О. В. Соколов

 


Секретар міської ради
                                                                   О. С. Шеремет

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!