Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 грудня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про Програму з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „ Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 від 17 грудня 2012 року                                                                                               № 336

Про Програму  з інформаційного
забезпечення населення регіону засобами
телебачення та інтернету комунальним
підприємством „Телерадіоагентство
„ Новий Чернігів” Чернігівської міської ради
 на 2013 – 2015 роки

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 106 „Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2012 р. № 398 „Про заходи щодо забезпечення складання проекту обласного бюджету на 2013 рік та прогнозу обласного бюджету на 2014-2015 роки” та розпорядження міського голови від 8 листопада 2012 року № 203-р „Про заходи щодо забезпечення складання проекту міського  бюджету на 2013 рік та прогнозу міського бюджету на 2014-2015 роки”, відповідно до законів України „Про телебачення і радіомовлення”, „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації” та інших нормативно-правових актів,  розглянувши проект Програми з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „Новий Чернігів” Чернігівської міської ради  на 2013-2015 роки, виконавчий комітет міської ради вирішив :

 1. Схвалити Програму з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки ( далі – Програма ), що додається .

 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити подання Програми на розгляд сесії міської ради.

 3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О. С.

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                                        С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!