Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 грудня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про погодження Стратегічної Програми розвитку цілісного майнового комплексу- об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17 грудня 2012 року                                                                                                      № 355

 


Про  погодження Стратегічної Програми
розвитку цілісного майнового комплексу-
об’єкта теплопостачання житлового
фонду та соціальної сфери (котельні,
теплопункти, елеваторні вузли та мережі)
на 2013-2022 роки

 

Відповідно до статті 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою поліпшення стану майна та підвищення економічної ефективності і надійності цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери, що покращить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, розглянувши Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки, розроблену орендарем публічним акціонерним товариством “Облтеплокомуненерго”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки, розроблену орендарем публічним акціонерним товариством “Облтеплокомуненерго”, що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) подати Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки на розгляд міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В.
Міський голова                                                                   О. В. Соколов

 


Заступник міського голови-
керуючий справами виконкому                                    С. Г. Віхров


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!