Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 травня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах міста Чернігова"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 22 травня 2012 року                                                                                                     № 135

Про подання до Центральної
виборчої комісії щодо зміни меж
виборчих дільниць, які існують
на постійній основі в межах
міста Чернігова

 Розглянувши сформовані відділами ведення Державного реєстру виборців Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах міста Чернігова, і відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11 "Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" та керуючись статтею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах міста Чернігова: в Деснянському районі - виборчих дільниць № 740995, № 741002 згідно з додатком 1; в Новозаводському районі - виборчих дільниць № 741064, № 741071, № 741075 згідно з додатком 2.

2. Направити подання щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах міста Чернігова, до Центральної виборчої комісії.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                                       С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!