Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 травня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про створення Центру надання адміністративних послуг у місті Чернігові"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 22 травня 2012 року                                                                                                   № 124

Про створення Центру
надання адміністративних послуг
у місті Чернігові

 З метою виконання вимог діючого законодавства України , запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та забезпечення можливості організації отримання жителям міста та області усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в одному приміщенні, удосконалення взаємодії виконавчих органів міської ради, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання адміністративних послуг, на виконання та відповідно до положень Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних послуг», Постанов Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», від 17.07.2009 року №737 «Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг», Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб'єктами господарювання, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року №28, рішення Чернігівської міської ради від 29 лютого 2012 року (вісімнадцята сесія шостого скликання), Угоди між Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською міською радою від 5 квітня 2012 року та на підставі статті 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити на базі дозвільного центру Чернігівської міської ради  Центр надання адміністративних послуг, як робочий (уповноважений) орган міської ради, в якому представники адміністративних органів здійснюють надання адміністративних послуг.

2. Затвердити Тимчасове положення про центр надання адміністративних послуг та Тимчасовий регламент роботи центру надання адміністративних послуг, що додаються

3. Заступникам міського голови Буцку О.В. та  Віхрову С.Г. здійснити заходи, необхідні для організації роботи Центру надання адміністративних послуг у межах їх повноважень.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 Міський голова                                                                                           О.В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами  виконкому                                                             С.Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!