Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 квітня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення доповнень до Плану діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 17 квітня 2012 року                                                                                                          № 88

Про внесення доповнень до Плану діяльності
виконавчого комітету Чернігівської міської
ради з підготовки проектів регуляторних актів
на 2012 рік

 Відповідно до частини 4 статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та пункту 2 частини 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести доповнення до Плану діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік , затвердженого рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 21 листопада 2011 року № 312 "Про План діяльності виконавчого комітету Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" з доповненням, що додається.

2.  Комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) у десятиденний строк оприлюднити це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В.

 

Міський голова                                                                                О. В. Соколов 

Заступник міського голови                                                          О. В. Буцко 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!