Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 березня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2012 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 березня 2012 року                                                                                                     № 59

 


Про транспортне забезпечення
населення  міста  Чернігова
на 2012 рік

 

Відповідно до підпункту 10 пункту ”а” статті 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України ”Про автомобільний транспорт” та з метою покращання забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період 2012 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Управлінню транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради   (Воронін В. В.):

1.1. Забезпечити організацію пасажирських перевезень відповідно до мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 грудня 2008 року № 364.

1.2. Організувати з 24 квітня до 20 вересня 2012 року включно, щовівторка та щочетверга виконання графіка пільгових перевезень мешканців міста Чернігова до дачних масивів на весняно-літній період 2012 року згідно з додатком.

1.3. Спільно з Чернігівською районною державною адміністрацією (Кудрик М. В.) вирішити питання щодо проведення ремонту доріг до дачних масивів.

1.4. Спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах у звичайному та режимі маршрутного таксі:

1.4.1. Переглянути розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення та роботи підприємств міста і залізниці.

1.4.2. Забезпечити виконання водіями і кондукторами правил перевезення пасажирів та культури їх обслуговування, особливо пільгових категорій, дотримання розкладу руху автобусів.

1.4.3. Поновити екіпіровку автобусів, які працюють на міських  маршрутах та інформаційні таблички розкладу руху автобусів на зупинках міського пасажирського транспорту.

1.4.4. Організувати перевезення мешканців міста до кладовищ у поминальні  та святкові  дні  22-23 квітня  і  9 травня 2012 року, приділивши особливу увагу пасажирським перевезенням до кладовища Яцево.

1.5. Спільно з Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) організувати 22-23  квітня 2012 року регулювання дорожнього руху по вулицях Шевченка, Кленовій та на території біля кладовища Яцево.

1.6. Спільно з відкритим акціонерним товариством ”Чернігівавтосервіс” (Козир В. О.) забезпечити 22-23 квітня 2012 року максимальне залучення автобусів великої місткості на тимчасові маршрути до кладовища Яцево.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Кривенко В. Г.):

2.1. Спільно з управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В. В.) і Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) до 30 березня 2012 року провести обстеження доріг, якими здійснюється рух пасажирського транспорту загального користування і розташовані зупинки громадського транспорту, та до 1 червня 2012 року усунути виявлені недоліки. У першу чергу виконати ремонтно-будівельні роботи проїжджої частини вулиці Шевченка на дільниці від вулиці Кільцевої до вулиці Кленової з подальшим нанесенням дорожньої розмітки по всій довжині цього дорожнього полотна до кладовища Яцево.

2.2. Протягом ІІ-ІІІ кварталів 2012 року поновити 27 дорожніх знаків 5.43. ”Місце зупинки тролейбуса” на зупинках громадського транспорту.

3. Комунальному підприємству ”Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради (Коржов О. А.):

3.1. Забезпечити плановий випуск та регулярність руху тролейбусів і автобусів відповідно до укладених договорів.

3.2. Внести зміни до розкладу руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу, з урахуванням часу відправлення і прибуття приміських поїздів.

3.3. До 1 червня 2012 року розробити заходи щодо енергозбереження та провести своєчасну підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

4. Рекомендувати перевізникам, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, здійснювати перевезення учнів загальноосвітніх  навчальних закладів,  за  наявності  учнівського  квитка,  за 50 % від вартості проїзду в автобусах загальною місткістю понад двадцять два пасажири. Перевезення пасажирів пільгових категорій здійснювати згідно з чинним законодавством України.

5. Головам Деснянської (Горбань Ю. В.) та Новозаводської (Атрощенко О. А.) районних у місті Чернігові рад спільно з власниками торгових кіосків, розташованих  на зупинках міського пасажирського транспорту,  у термін до 1 травня 2012 року організувати (за необхідністю) ремонт павільйонів для очікування транспорту та привести у належний стан прилеглу до них територію.

6. Комунальному підприємству ”Редакція Чернігівської міської газети ”Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О.В.

 

 


Міський голова                                                                                               О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                                  С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!