Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 березня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 березня 2012 року                                                                                              № 56

 


Про послуги з утримання
будинків і споруд та
прибудинкових територій

 

Керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28, підпунктом 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частиною 2 статті 14, статтею 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Законом України "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій", постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", рішенням Чернігівської міської ради від 30 березня 2004 року "Про порядок перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги в м. Чернігові" (одинадцята сесія двадцять четвертого (четвертого) скликання), з метою забезпечення прозорості плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і повного відшкодування тарифами економічно обґрунтованих витрат на їх виконання, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Обов'язковий перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Обов'язковий перелік житлових послуг) згідно з додатком 1. Виконання послуг, що включені до цього переліку, в обов'язковому порядку забезпечується житлово-експлуатаційними підприєм­ствами (далі – Виконавець) та оплачується квартиронаймачем/ власником квартири/житлового приміщення у гуртожитку (далі – Споживач) за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

2. Встановити:

2.1. Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Побудинкові тарифи) згідно з додатком 2.

 2.2. Тарифи на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 3 (далі – Тарифи на окремі послуги).

2.3. Тариф на послуги з утримання будинків для власників/орендарів (юридичних чи фізичних осіб) нежитлових приміщень, вбудованих або прибудованих до зазначених будинків (далі – Тариф на послуги з утримання нежитлових приміщень), згідно з додатком 4.

3. Виконавцям комунальної форми власності для будинків, які передані на їх обслуговування після набрання чинності цього рішення, та Виконавцям некомунальної форми власності Побудинкові тарифи визначати виходячи з Обов'язкового переліку житлових послуг (додаток 1 до цього рішення) та Тарифів на окремі послуги (додаток 3 до цього рішення).

4. Виконавці некомунальної форми власності у разі необхідності можуть вносити пропозиції щодо встановлення іншого розміру Побудинкових тарифів для будинків, які ними обслуговуються.

5. Виконавцям послуг:

5.1. Забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями для надання окремих видів послуг відповідно до затверджених графіків у межах коштів, передбачених тарифами, та своєчасне проведення розрахунків відповідно до фактично одержаних від населення та бюджету коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

5.2. Забезпечити укладання/переукладання договорів зі Споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до положень цього рішення.

5.3. Забезпечити ведення окремого бухгалтерського обліку по кожному будинку, що обслуговується.

5.4. У разі відсутності технічної можливості надання окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати перерахунки Побудинкового тарифу (додаток 2 до цього рішення) шляхом його зменшення на тариф відповідної послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту відновлення надання відповідної послуги.

5.5. Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування населення про розмір тарифів для кожного конкретного будинку.

5.6. Визначати на договірних засадах вартість додаткових послуг (робіт), що надаються населенню житлово-експлуатаційними підприємствами (крім передбачених Обов'язковим переліком житлових послуг).

5.7. Розробити та погодити з управлінням житлово-комунального господарства міської ради графіки виконання поточного ремонту житлового фонду.

6. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) забезпечити контроль за якістю та обсягами надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з залученням Споживачів.

7. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) та управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) підготувати пропозиції щодо фінансування комунальних житлово-експлуатаційних підприємств міської ради для забезпечення виконання поточних ремонтів житлового фонду міста.

8. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1-10 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 вересня 2008 року №251 "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".

9. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

10. Це рішення набуває чинності з 1 квітня 2012 року.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

 

 
Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                     С. Г. Віхров

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!