Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 березня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про подання до Центральної виборчої комісії щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 5 березня 2012 року                                                                                                № 55

 


Про подання до Центральної
виборчої комісії щодо первинного
утворення звичайних та спеціальних
виборчих дільниць на постійній
основі в межах міста Чернігова

 

Розглянувши сформовані відділами ведення Державного реєстру виборців Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад подання до Центральної виборчої комісії щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова і відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11 "Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" та керуючись статтею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити подання до Центральної виборчої комісії щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова згідно з додатками 1, 2, 3, 4.

2. Направити подання щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова до Центральної виборчої комісії.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 


Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                        С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!