Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 лютого 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про відомості для формування подання щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова "


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 20 лютого 2012 року                                                                                             № 52

Про відомості для формування
подання щодо первинного
утворення звичайних та
спеціальних виборчих дільниць
на постійній основі в межах
міста Чернігова

 Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11 "Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" та керуючись статтею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити відомості для формування подання Центральній виборчій комісії щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова згідно з додатком.

2. Передати відомості для формування подання Центральній виборчій комісії щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі в межах міста Чернігова відділам ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної у місті Чернігові ради  та Новозаводської районної у місті Чернігові ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

Міський голова                                                                            О. В. Соколов 

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                            С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!