Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 лютого 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 20 лютого 2012 року                                                                                                      № 41

Про тимчасове розміщення
зовнішньої реклами

 Відповідно до пункту 13 підпункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про рекламу», розділу 5.12. Правил забудови та використання території м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 20 березня 2008 року (26 сесія 5 скликання), рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова» зі змінами та доповненнями, розглянувши пропозиції робочого органу – комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Дозволити тимчасове розміщення зовнішньої реклами строком на один рік:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «СІВЕР ГАЗ» на наземну конструкцію типу «пілон», розміром 2,5 м х 1,45 м, за адресою -  вул. Кільцева, 16-б.

2. Продовжити термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами на один рік:

2.1. Публічному акціонерному товариству «Будіндустрія» на наземну конструкцію типу «біг-борд» з однією площиною розміром 3,0 м х 6,0 м, за адресою – перехрестя вул. Щорса з вул. Індустріальною.

2.2. Спільному українсько-американському рекламно-інформаційному агентству «АLTER–V» у формі товариства з обмеженою відповідальністю на:

 

2.2.1. на рекламні конструкції типу «сіті-лайт», розміром 1,2 мх 1,8 м, в кількості п’ятнадцяти одиниць, за адресами:

- Вокзальна площа, місце 1;

- Вокзальна площа, місце 2;

- Вокзальна площа, місце 3;

- Вокзальна площа, місце 4;

- просп. Миру, на відрізку від перехрестя вул. Преображенської до перехрестя з вул. Шевченка, непарна сторона (8 одиниць);

- просп. Перемоги, 102;

- просп. Миру, 49;

- вул. Щорса, 23.

2.2.2. на рекламні конструкції типу «тріедр», розміром 1,2 м х 1,8 м, в кількості чотирьох одиниць, за адресами:

- перехрестя вул. Мстиславської з просп. Перемоги;

- перехрестя вул. Комсомольської з просп. Перемоги;

- перехрестя просп. Миру з вул. Щорса;

- перехрестя просп. Перемоги з вул. Кирпоноса (біля Центрального ринку).

2.3. Дочірньому підприємству «Пропаганда» товариства з обмеженою відповідальністю «Дім реклами 2000» на наземні конструкції з рекламними носіями типу «біг-борд», розміром 3,0 м х 6,0 м, в кількості трьох одиниць, за адресами:

- вул. Пухова, 140 – одна площина;

- вул. Красносільського, 25 – одна площина;

- просп. Перемоги, 44 – одна площина.

3. Пункт 4 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 16 січня 2012 року № 14 вважати таким, що втратив чинність.

4. Замінити адресу розташування рекламного засобу типу «сіті-лайт» з просп. Перемоги, 104 на просп. Перемоги, 107, яка більш точно відповідає викопіюванню, дозвіл на тимчасове розміщення якого виданий рекламному агентству «Стар» у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

5. Скасувати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами:

5.1. Приватному акціонерному товариству «Київстар», відповідно до заяви замовника, на дахову рекламну конструкцію, розміром 15,0 м х 0,584 м, за адресою – просп. Перемоги, 75.

5.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Рекламна агенція «Голд Ф`юче» на рекламну конструкцію типу «біг-борд», розміром 3,0 м х 6,0 м, на фасаді будинку, за адресою: вул. Щорса, 37 (на рівні третього поверху) на підставі акту обстеження комісії з питань технічного стану житлового фонду району Новозаводської районної у місті Чернігові ради від 24 листопада 2011 року.

6. Робочому органу - комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (Стах А. Ю.) після укладання договорів оформити та видати замовникам дозволи на тимчасове розміщення зовнішньої реклами та внести зміни до виданих дозволів у порядку, передбаченому рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради    від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова» зі змінами та доповненнями.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Віхрова С. Г.

 

 Міський голова                                                                       О. В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                         С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!