Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 лютого 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про надання дозволу на списання майна без демонтажу"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 лютого 2012 року                                                                                               № 51

 


Про надання дозволу на
списання майна без демонтажу

 

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та керуючись Положенням про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 12 вересня 2002 року "Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Чернігова" (4 сесія 4 (24) скликання), беручи до уваги листи товариства з обмеженою відповідальністю фірми "ТехНова" від 25 листопада 2011 року № 22/3191 та від 11 січня 2012 року № 6/11 з доданими до них документами, акт обстеження мереж теплопостачання до об'єктів соціальної сфери від 26 грудня 2011 року,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Дозволити списання без демонтажу виведеного з експлуатації відрізка теплової мережі від будівлі управління архітектури та містобудування міської ради по вул. Кирпоноса, 9 до житлового будинку по вул. Кирпоноса, 8а довжиною 82 погонних метри у двотрубному вимірі з об'єкта "Теплова мережа по проспекту Миру, 12", балансовою первісною вартістю 5 598 грн. 96 коп., знос за станом на 1 січня 2012 року – 5 314 грн. 45 коп., залишкова вартість – 284 грн. 51 коп., що входить до складу цілісного майнового комплексу, наданого в оренду товариству з обмеженою відповідальністю фірмі "ТехНова" згідно з договором оренди цілісного майнового комплексу від 25 грудня 2000 року № 1.  

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Буцка О. В.

 Міський голова                                                                                О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                 С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!