Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 лютого 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про вирубку зелених насаджень"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 лютого 2012 року                                                                                                 № 43

 


Про вирубку зелених
насаджень

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, рішень виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 3 грудня 2009 року № 332 «Про звільнення від сплати за послуги з оформлення документації, пов'язаної з благоустроєм міста» зі змінами та доповненнями та від 20 липня 2010 року № 166  «Про визначення відновної вартості зелених насаджень для міста Чернігова» виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:  

1. Дозволити знести:  

1.1. Новозаводській районній у м. Чернігові раді по провулку Нахімова, 15 – одне дерево, згідно з актом обстеження від 04 січня 2012 року, без виплати відновної вартості та за надання послуг з оформлення документації з обстеження зелених насаджень;  

1.2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради по провулку Слободському, 7 – одне дерево, згідно з актом обстеження від 06 січня 2012 року, без виплати відновної вартості та за надання послуг з оформлення документації з обстеження зелених насаджень.

2. Зобов`язати Новозаводську районну у м.Чернігові раду, управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, які звільнені від виплати відновної вартості та за надання послуг з оформлення документації з обстеження зелених насаджень, укласти із комунальним підприємством «Зеленбуд» Чернігівської міської ради договір на висадку дерев у трикратному розмірі. Інформацію щодо укладеного договору та фактичних обсягів робіт з висадки дерев щомісяця надавати комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

 


Міський голова                                                                                О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                   С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!