Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 січня 2012 р.

Рішення виконавчого комітету "Про порядок видалення зелених насаджень та сплату їх відновної вартості"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 16 січня 2012 року                                                                                                  № 13

Про порядок видалення зелених насаджень
та сплату  їх відновної вартості

 Керуючись статтями 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10, 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 червня 2010 року № 133, з метою упорядкування сплати та розподілу коштів відновної вартості зелених насаджень виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:  

1. Видалення зелених насаджень на території міста Чернігова здійснюється за рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради на підставі акту їх обстеження, погодженого Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області.

2. Комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (Стах А. Ю.) забезпечити отримання від заявників на рахунок підприємства коштів відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню та видавати ордер на їх видалення тільки після повної сплати відновної вартості.

50 % коштів, що надійшли від сплати відновної вартості зелених насаджень перераховувати на рахунок комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.

3. Комунальному підприємству «Зеленбуд» Чернігівської міської ради (Брайко В. Б.) отримані кошти, що надійшли на рахунок підприємства від сплати відновної вартості зелених насаджень, враховувати при розрахунках проекту до міського бюджету на наступні роки та використовувати як джерело фінансування робіт з благоустрою (закупівля посадкового матеріалу та капітальний ремонт зелених насаджень).

У випадках коли кошти відновної вартості зелених насаджень не витрачені протягом поточного бюджетного року, вони зберігають цільове призначення в наступному році.

4. Розпорядження міського голови від 2 грудня 2002 року № 446-р вважати таким, що втратило чинність.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

 Міський голова                                                                           О. В. Соколов 

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                             С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!