Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
23 грудня 2011 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21 листопада 2011 року № 303"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 грудня 2011 року                                                                                            № 348

 


Про  внесення змін  до рішення
виконавчого комітету міської ради
від  21 листопада 2011 року № 303

           

Відповідно до пункту 1 частини “а” статті 27 та підпункту 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»”, розглянувши пропозицію управління житлово-комунального господарства міської ради щодо забезпечення безпечного руху транспортних засобів та пішоходів у районах житлової забудови міста, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити зміни до  додатків 1, 2, 3 Програми покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012 - 2016 роки затвердженої рішенням міської ради від  30 листопада 2011 року « Про Програму покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012 - 2016 роки» (15 сесія 6 скликання), та викласти їх у новій редакції, що додається.

2. Управлінню житлово-комунального господарства /Кривенко В. Г./ спільно з постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку /Шкурат О. В./ внести зміни до  Програми покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012 - 2016 роки на розгляд Чернігівської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

 


Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                    С. Г. Віхров

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!