Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
23 грудня 2011 р.

Рішення виконавчого комітету "Про передачу та виділення матеріальних резервів місцевого рівня"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 16 грудня 2011 року                                                                                                       № 346

Про передачу та виділення
матеріальних резервів
місцевого рівня 

 Керуючись статтею 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків", пункту 3 рішення Чернігівської міської ради від 16 вересня 2010 року "Про Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у місті Чернігові на 2011-2015 роки" (п'ятдесят третя сесія п'ятого скликання), пункту  1.7.3. рішення Чернігівської міської ради від 31 січня 2011 року "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19 червня 2002 року "Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи" ( 3 сесія 4  (24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4 скликання, 24 сесія 5 скликання, 44 сесія 5 скликання, 45 сесія 5 скликання) та з метою здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, а також своєчасного реагування на несприятливі побутові або нестандартні ситуації, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Деснянській районній в місті Чернігові раді (Горбань Ю. В.) передати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.) матеріальні цінності відповідно до Переліку матеріальних цінностей, які підлягають передачі управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради (далі – Перелік), що додається.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.):

2.1. Прийняти зазначенні матеріальні цінності відповідно до переліку та зарахувати до місцевого матеріального резерву.

2.2. Виділити з матеріального резерву місцевого рівня талони на отримання автомобільного бензину А-80 у кількості 640 літрів, А-92 у кількості 700 літрів та дизельного пального в кількості 370 літрів Чернігівському міському відділу управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області.

2.3. Зняти з бухгалтерського обліку та  протягом 2012 року здійснити поповнення витраченого палива в межах бюджетних асигнувань.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

Міський голова                                                                               О. В. Соколов

Заступник міського голови –
     керуючий справами виконкому                                                С. Г. Віхров 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!