Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 листопада 2011 р.

Рішення виконавчого комітету "Про встановлення плати за копіювання або друк документів, які надаються за запитом на інформацію у Чернігівській міській раді"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 листопада 2011 року                                                                                   № 292

 


Про встановлення плати за
копіювання або друк документів,
які надаються за запитом на інформацію
у Чернігівській міській раді

 

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити розмір плати за копіювання або друк документів, які надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Чернігівська міська рада, у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше 10 сторінок, згідно з додатком.

2. Плата за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, перераховується до місцевого бюджету міста Чернігова (код ЄДРПОУ 22825965) на відповідний аналітичний рахунок, відкритий у головному управлінні Державного казначейства України в Чернігівській області, МФО 853592, код бюджетної класифікації платежу 24060300.

3. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.

4. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О.С.


 


Міський голова                                                                                          О. В. Соколов

 


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                           С. Г. Віхров

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!