від 20 червня 2011 року № 178
Про розгляд звернень юридичних
осіб щодо надання пільг
зі сплати державного мита
Керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 5 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”, розглянувши звернення юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати державного мита та у зв’язку зі складним фінансовим становищем підприємств, виконавчий комітет міської ради вирішив:
Звільнити від сплати державного мита:
1.1. Комунальне підприємство “ЖЕК-
2. Надати відстрочку зі сплати державного мита до вступу рішення суду в законну силу:
2.1. Відкритому акціонерному товариству “Облтеплокомуненерго” у сумі 2 555 грн. 35 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Деснянського та Новозаводського районних судів м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за спожите централізоване опалення та водонагрівання з громадян згідно з додатком 2.
2.2. Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації “Чернігівгаз” у сумі 867 грн. 00 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Деснянського районного суду м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за спожитий природний газ зі споживачів згідно з додатком 3.
2.3. Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації “Чернігівгаз” у сумі 127 грн. 50 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Новозаводського районного суду м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за спожитий природний газ зі споживачів згідно з додатком 4.
2.4. Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації “Чернігівгаз” у сумі 25 грн. 50 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Чернігівського районного суду про примусове стягнення заборгованості зі сплати за спожитий природний газ зі споживачів згідно з додатком 5.
2.5. Комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради у сумі 2 393 грн. 22 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Деснянського районного суду м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за надані послуги (водопостачання та водовідведення) з громадян згідно з додатком 6.
2.6. Комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради у сумі 835 грн. 40 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Новозаводського районного суду м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за надані послуги (водопостачання та водовідведення) з громадян згідно з додатком 7.
2.7. Приватному підприємству “Спеціальна енергетична компанія” у сумі 1 453 грн. 50 коп. за подання заяв про видачу судового наказу до Деснянського та Новозаводського районних судів м. Чернігова про примусове стягнення заборгованості зі сплати за спожите тепло та підігрів води з громадян згідно з додатком 8.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Бистрова В.Е.