Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 червня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про порядок користування водою з метою поливання присадибних ділянок мешканцями міста Чернігова"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 21 червня 2005 року                                                                                                           № 119
 
Про порядок користування
водою з метою поливання
присадибних ділянок
мешканцями міста Чернігова

 У зв’язку зі збільшенням водокористування у весняно-літній період громадянами міста, що мають в особистому користуванні присадибні ділянки, з метою упорядкування розрахунків за використану воду на полив і підвищення особистої відповідальності гро­мадян за раціональне використання води, та згідно з п.1 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

 1.  Громадянам міста, які мають в особистому користуванні присадибні ділянки, дозволяється використовувати воду з міської комунальної водопровідної мережі на полив з 23 до 6 години без використання шлангів, не перевищуючи норму поливу – 5 літрів на 1 квадратний метр, виходячи з 60 днів на рік.

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства С.О.Короленка та начальника комунального підприємства „Чернігівводоканал” О.М.Шкіня

 

 Міський голова                                                                           О.В.Соколов 

Секретар міської ради                                                               В.П.Купріяненко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!