Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 липня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про тарифи на послуги теплопостачання в м.Чернігові"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 30 вересня 2008 року                                                                                                    № 363

Про тарифи на послуги
теплопостачання в м.Чернігові

 Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», пункту 2 рішення Чернігівської міської ради від 30 березня 2004 р. «Про порядок перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги в м.Чернігові» (одинадцята сесія двадцять четвертого (четвертого) скликання), рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 17 вересня 2007 р. № 229 «Про визначення виконавців послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, централізованого водовідведення», враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Чернігівській області щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на послуги теплопостачання ВАТ «Облтеплокомуненерго» від 4 червня 2008 р. №№ 114, 115, 116 та на послуги транспортування і постачання теплової енергії КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» від 17 квітня 2008 р. №№ 78, 79, 80 виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Погодити:

 1.1. Єдиний у м.Чернігові тариф на послуги теплопостачання для населення в розмірі 210,00 грн /Гкал (з урахуванням ПДВ). 

 Єдиний тариф на послуги теплопостачання для населення поширюється на всі підприємства, що надають послуги теплопостачання, незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування.

 1.2. Граничний тариф на теплову енергію, що відпускається суб’єктами господарювання, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, для перепродажу теплопостачальними підприємствами в розмірі 210,00 грн /Гкал (з урахуванням ПДВ).

 Конкретний розмір тарифу на теплову енергію, що відпускається для перепродажу теплопостачальними підприємствами, встановлюється суб’єктами господарювання в межах граничного тарифу.

 1.3. Тарифи на послуги теплопостачання для інших категорій споживачів:

 

п/п  

 Підприємство-постачальник    Тариф з урахуванням ПДВ, грн /Гкал
 Бюджетні установи  Інші споживачі
 1  КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова»  279,28  314,50
 2  ВАТ «Облтеплокомуненерго»  433,25  480,66

 2. Встановити норми споживання теплової енергії на опалення та підігрів води згідно з додатком.

 3. Для теплопостачальних підприємств м. Чернігова, що не погодили тарифи з виконавчим комітетом міської ради, встановити граничні тарифи на послуги теплопостачання іншим категоріям споживачів:

 Категорії споживачів  Тариф з урахуванням ПДВ, грн /Гкал
 Бюджетні установи  433,25
 Інші споживачі  480,66
 

 Конкретний розмір тарифу на послуги теплопостачання для інших категорій споживачів встановлюється суб’єктами підприємницької діяльності в межах граничного рівня. У разі необхідності підприємства можуть вносити пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо погодження іншого розміру тарифу.

 4. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 21 серпня 2006 р. № 203 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м.Чернігові», від 17 вересня 2007р. № 232 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» та від 19 лютого 2008 р. № 18 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 серпня 2006 р. № 203 "Про тарифи на послуги теплопостачання в м.Чернігові"».

 5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості"» (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

 Це рішення набуває чинності з  моменту його оприлюднення.

 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.

 

 Міський голова                                                                                               О.В. Соколов 

 Заступник міського голови -
        керуючий справами виконкому                                                                 С.Г. ВіхровОнлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!