Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 липня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про розгляд пропозицій мешканців міста, висловлених під час громадських слухань з питання про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 червня 2009 року                                                                                                          № 150

Про розгляд пропозицій
мешканців міста, висловлених
під час громадських слухань
з питання про тарифи на послуги
водопостачання та водовідведення
в м. Чернігові

 10 червня 2009 року у приміщенні актового залу комунального підприємства  «Міський палац культури» Чернігівської міської ради відбулись громадські слухання з питання про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові.

 В ході обговорення мешканцями міста висловлено ряд пропозицій.

Керуючись частиною 3 статті 11 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова, виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

1. Щодо пропозицій Громадської організації «Народний контроль Чернігова»:

- стосовно заборони використання хімічних домішок з очистки водопровідних труб і води – така пропозиція вже врахована розробником проекту рішення «Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові» в ході проходження регуляторної процедури;

- стосовно заборони підвищення діючих тарифів на водопостачання для населення – не може бути врахована, оскільки підвищення тарифів здійснюється у порядку, встановленому статтею 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»;

- стосовно прийняття міською радою рішення про введення мораторію на підвищення тарифів – не може бути врахована, оскільки відповідний проект рішення розглядався на 36 сесії міської ради 5 скликання та рішення не було прийнято.

2. Щодо пропозицій мешканців міста, висловлених у записках, що передані головуючому під час громадських слухань, стосовно застосування біогазу в якості енергоресурсу та запровадження сучасних приладів та технологій для процесу дегазації – доручити управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Антошин В.Л.) та комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Шкінь О.М.) у місячний термін вивчити можливість запровадження запропонованих заходів в роботі комунального підприємства «Чернігівводоканал».

3. Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Шкінь О.М.) через засоби масової інформації надати вичерпну інформацію стосовно питань, що піднімались мешканцями міста під час громадських слухань 10 червня 2009 р.

4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л.І.), юридичному відділу міської ради (Вовк П.І.), загальному відділу міської ради (Редік А.В.) до 1 вересня 2009 р. розробити проект Положення про громадські слухання та подати його на розгляд міської ради.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) інформувати через засоби масової інформації про результати розгляду виконавчим комітетом міської ради пропозицій мешканців міста, висловлених під час громадських слухань 10 червня 2009 р.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О.С. та заступника міського голови Літвінова М.І. відповідно до розподілу повноважень.

 

 Міський голова                                                                                  О.В. Соколов 

 Секретар міської ради                                                                      О.С. Шеремет


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!