Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 серпня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про порядок використання коштів, отриманих на розвиток малого підприємництва за рахунок міського бюджету"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 17 серпня 2009 року                                                                                                      № 210

Про порядок використання коштів,
отриманих на розвиток
малого підприємництва
за рахунок міського бюджету

З метою реалізації вимог Указу Президента України від 15 липня 2000 року № 906/2000 “Про заходи щодо забезпечення підтримки та дальшого розвитку підприємницької діяльності” та ефективного виконання заходів регіональних та місцевих програм розвитку підприємництва, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок використання коштів, отриманих на розвиток малого підприємництва за рахунок міського бюджету згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на право отримання коштів міського бюджету для фінансування  інвестиційних проектів суб’єктів підприємницької діяльності згідно з додатком 2.

3. Затвердити склад комісії з питань фінансування розвитку малого підприємництва згідно з додатком 3.

4. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 17 червня 2003 року № 138 «Про порядок використання коштів, отриманих на розвиток малого підприємництва за рахунок міського бюджету» та від 19 листопада 2007 року № 290 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 червня 2003 року № 138». 

5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 Перший заступник
         міського голови                                                                              О.О.Білоусов 

 Секретар міської ради                                                                    О.С.Шеремет


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!